Головна Блог7 вересня ми знову ж таки прийняли участь в заході від Мамаможет – МамаМоже FEST!

7 вересня ми знову ж таки прийняли участь в заході від Мамаможет – МамаМоже FEST!

Організатори влаштовують тематичні івенти майже не щодня. І це дійсно круто, адже кожен зможе відвідати їх в зручний для себе час і отримати безліч корисної інформації та море позитивних емоцій.
Конкурси, шоу мильних бульбашок, 5 секретів щасливого життя від Маргарити Сичкарь – відомої бізнес woman в Україні, корисна інформація про грудне вигодовування, про виховання дітей, інтерактивні заняття та майстер-класи і звичайно смаколики від партнерів заходу)
І знову IQmama))) Ви вже, мабуть, помітили, що ми постійний відвідувач заходів від даних організаторів (принаймні намагаємось частіше бути разом з ними)
Цього разу ми в Києві та Львові!
Київ, як завжди, зустрічає нас привітно. А Львів надихає своєю гармонією та затишком.
На даних заходах майбутні матусі отримали безліч важливої інформації. Ми поділилися чим корисні органічні молочні продукти в раціоні всієї сім’ї, їх переваги та безумовні якісні та смакові властивості. І звісно всі могли спробувати та переконатися, що Органік Мілк – це дуже смачно!
Також під час заходів розповідали багато цікавого про необхідні товари для першого року життя дитини, про догляд за немовлям, лайфхак щодо вибору коляски  та важливі питання пологів.

Це дійсно радує, що є такі івенти, де можуть допомогти майбутнім мамам налаштувати на позитив, підказати що краще, а що ні. І кожна матуся вже як би морально та інформаційно готова до важливого періоду свого життя) Дякуємо організаторам, і за те, що ми можемо бути частинкою цих добрих вчинків!