Головна Виробництво

Виробництво

Органічний продукт
це продукт харчування, вирощений в результаті ведення сертифікованого органічного виробництва, що передбачає:

На полі

заборону використання синтетичних добрив, пестицидів, гербіцидів, інших штучних речовин та ГМО, стимулювання росту та кількості продукції.

У тваринництві

заборону використання гормонів росту, лактації, генно-модифікованих кормів та синтетичних домішок у корми. Забороняється утримувати тварин у не гуманних умовах. Телята повинні пити материнське молоко, а не замінники з генно-модифікованої сої.

При переробці продукції

заборону використання синтетичних домішок: консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів, поліпшувачів смаку.

Organic Milk

Компанія має повний завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання. Сучасний фермерський комплекс європейського зразка та новітній високотехнологічний молокопереробний завод дозволяють досягати показників найвищої якості продукції.

Продукція ТОВ «Органік Мілк» є унікальною для вітчизняного ринку за сукупністю таких характеристик, як користь, безпека споживання, смакові якості та кулінарні можливості. Особливість продукції полягає в тому, що, насамперед, у процесі переробки молока та виробництва молочних продуктів використовуються лише органічне молоко та кисломолочні бактерії, що мають відповідність міжнародним вимогам органічного виробництва.

На фермах корови споживають лише органічні корми та близько 200 днів на рік випасаються на органічних пасовищах. Вся продукція виготовляється згідно міжнародним нормам. Всі процеси вирощування кормів та виробництва молока знаходяться під контролем «Органік Стандарт».

Завод складається з декількох приміщень, в яких є все, що необхідно для переробки молока та виробництва молочної продукції: приймальне відділення, цех виробництва кисломолочної продукції, виробництва твердих та м’яких сирів, склад готової продукції та тари, термостатні камери.

Вся сировина, яка використовується на заводі – це молоко, вироблене на наших органічних фермах. Воно є сертифікованим відповідно до органічних стандартів. Є три ферми з поголів’ям 3 тис. голів, з них 1,5 тис. голів – дійного стада.

Висока якість нашого молока забезпечується за рахунок того, що ферми мають сучасне європейське обладнання для безконтактного доїння, мінімум людського фактору та відсутність контакту молока з повітрям.