Головна БлогХХIХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2017»

ХХIХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2017»

ХХІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2017»

7-10 червня у Києві в Національному комплексі «Експо-центр України» відбулася XXIX Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2017», на якій протягом чотирьох днів презентували найкращі здобутки агропромислового комплексу України.

Виставка «Агро-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Є діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Традиційно на виставці була представлена широка лінійка органічної молочної продукції ТОВ «Органік Мілк». Гості нашого стенду могли скуштувати весь асортимент, а також приємною новинкою стало молоко з какао, яке найближчим часом можна буде знайти в магазинах вашого міста.

Але найбільшою новиною було представлення продукції ТОВ «Органічний м’ясний продукт”.

Відвідувачі були у захваті. І це не дивно. Адже ми не змінюємо своїх поглядів і надалі сприяємо підвищенню якості життя споживачів за рахунок виробництва здорової та безпечної органічної продукції.

Надіємось, що ми ще довгий час будемо радувати наших споживачів.