Головна БлогOrganic Tour 2017

Organic Tour 2017

Тур по Україні органічної продукції 2017

Органічні тури край рідкісні в Україні, незважаючи на їх досить велику популярність закордоном. Такі тури підвищують рівень знань в області екології, культури харчування та ін. Результатом таких турів, як правило, є зміна свідомості учасника, який починає думати про те, що він їсть, як ця продукція виробляється і які наслідки це буде мати для нього та навколишнього середовища вцілому. В кінцевому підсумку, змінюється культура споживання, підвищується попит на органічні або екологічно сертифіковані продукти.

Органічний тур 2017 повного циклу, організаторами якого є магазини Натур Бутік, екосадиби Мезон Бланш, ПП «Вікторія», став яскравою подією цього вересня.

В тур по традиції включено відвідування нашего завода по виробництву молочної продукції ТМ Organic Milk. Кожен зміг не просто задавати питання і подивитись на виробництво продукції, а також продегустувати її і разом з тим оцінити наші новинки – молоко з какао та йогурт з наповнювачем “Малина”.

У цей раз учасники мали можливість “познайомитися” з нашим новим заводом з виробництва органічної м’ясної продукції ТМ Organic Meat. Всі учасники через вікна камери побачили, як 40 днів дозріває сироваляна колбаса, виготовлена ​​по італійській технології, а також спробували весь асортимент продукції, що виробляється.

Генеральний директор та засновник “Галекс-Агро” Олександр Ющенко продовжив екскурсію по фермі та відповідав на всі цікаві питання.

Відкритість виробництва, відкритість в спілкуванні налаштовує на подальше вивчення органічного ринку.