Головна БлогПерший Міжнародний Конгресс «Органічна Україна 2017. Розвиток органічного ринку в Україні— від виробництва до реалізації»

Перший Міжнародний Конгресс «Органічна Україна 2017. Розвиток органічного ринку в Україні— від виробництва до реалізації»

Міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017» – це найкращий майданчик для щорічної зустрічі всіх залучених до розвитку органічного сектору в Україні – від дрібного фермера до торговельних мереж та міжнародних покупців української органічної продукції, від ключових учасників органічного ринку до представників органів державної влади.

Завдання Конгресу – підвищити ефективність роботи кожного органічного оператора, показати переваги та розкрити ризики для тих, хто вирішує перейти на органічне виробництво, ознайомити учасників конгресу з вимогами сертифікації органічного виробництва, сприяти налагодженню співпраці з державними структурами та між усіма учасниками органічного ринку, а також надати відповіді щодо органічних продуктів.

В рамках Конгресу працювали:

  • конференційна зона: міжнародний форум, галузеві конференції, присвячені розвитку органічного виробництва в Україні;
  • виставкова зона: виставка органічної продукції та лекції для споживачів.

Організатори заходу:  Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», консультаційний орган «КьюС», орган сертифікації «Органік Стандарт»,  Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), мережа магазинів органічних продуктів «Натур Бутік», МБО Інформаційний Центр «Зелене досьє», НВО «Інститут органічного виробництва».

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України і Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

Партнери: компанія «Granosa», Асоціація «Дунайська соя», ПП «БТУ- Центр», ТОВ «КЕТ УКРАЇНА», Всеукраїнська екологічна громадська організація «Мама – 86», Львівська міська громадська організація«Екотерра».

Міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017»