Головна БлогТоплене масло ГХІ – не щось нове

Топлене масло ГХІ – не щось нове

Масло ГХІ, або ги, по-англійськи ghee, – це очищене топлене масло, яке використовують для приготування їжі.

Топлене масло ГХІ – не щось нове. Це один з найвідоміших інгредієнтів індійської кухні і дуже популярний в традиційній системі індійської медицини (аюрведа).

Його ще називають “золотом аюрведи”

Відповідно до даних навчань, щоденний прийом масла ГХІ позитивно впливає на зір, травлення, пам’ять і шкіру. Воно вважається кращим засобом для омолодження організму і збереження молодості. Масло застосовують в тисячах лікарських препаратах і в багатьох методах лікування.

Спочатку ГХІ широко використовувалося в кухнях Південної Азії, але з кожним роком воно набирає все більше популярності і в інших країнах.

Після того, як в 90-х жири стали громадськими ворогами, масло ГХІ потрапило в список заборонених продуктів. Тепер про нього згадали знову.

Вплив топленого масла вчені неодноразово досліджували. У 2010 році, в дослідженні журналу Ayurveda, американські вчені прийшли до висновку, що це масло знижує у тварин рівень холестерину в крові і зменшує ризик появи певних серцево-судинних захворювань.

Також вони знайшли потенційну зв’язок між вживанням масла ГХІ і зменшенням ризику коронарної серцевої хвороби.

З 2016 дослідники довели, що топлене масло краще для смаження, ніж соняшникова. Інша ж дослідження 2013 року виявило, що ГХІ допомагає захистити від розвитку жирових відкладень в артеріях.

Численні дослідження масла ГХІ в 2015 році показали, що в ньому дуже мало холестерину і воно може покращувати загальний рівень холестерину.

Дослідження, яке вийшло в 2016 році в журналі Clinical & Diagnostic Research, вивчало зв’язок між вживання масла і роботою серця.

Вчені проаналізували здоров’я 137 осіб з різних частин Індії, які використовують ГХІ в раціоні. Результати досліджень не підтвердили твердження про негативний вплив масла на здоров’я серця.

Варто зазначити, що властивості масла ГХІ досі вивчають.

На сьогодні, точно можна стверджувати, що топлене масло багате поліненасиченими жирними кислотами омега-3 і омега-6. Доведено, що вони зміцнюють нервову і серцево-судинну системи, необхідне організму для діяльності головного мозку, вироблення статевих гормонів і підтримки імунітету. Масло ГХІ також позитивно впливає на роботу тонкого кишечника і всієї травної системи вцілому.

Масло ГХІ можуть вживати і люди, які мають харчову алергію на молочні продукти. Воно не містить глютену і підходить для людей з лактозною непереносимістю.

ГХІ отримують методом перетоплювання, суть якого в випаровуванні води і видаленні молочних білків з вершкового масла. При такому методі, молочний білок казеїн – один з найвідоміших алергенів – практично повністю видаляється.

Крім того, під впливом високих температур масло ГХІ не стає токсичним, тому його можна використовувати для смаження.

Використовувати таке масло можна, як і звичайне – додавати в каші, намазувати на хліб, додавати в супи і заправляти салати. Часто і для лікування або поліпшення здоров’я, в косметичних цілях.

Наприклад, для поліпшення травлення, перед і після їжі приймати одну чайну ложку ГХІ, повільно розсмоктуючи його в роті. За аюрведою, жодне інше масло не діє так само м’яко і ефективно.

Таке масло може зберігатися дуже довго, при правильних умовах навіть роками. У аюрведою вважалося, що чим старіше топлене масло, тим воно цінніше. Його навіть передавали з покоління від покоління.

По суті, масло ГХІ – це звичайне вершкове масло, яке пройшло певну обробку. Його навіть можна зробити вдома. Та під час топки воно набуває інші властивості і стає в рази корисніше звичайного.

Органічне ж масло, в свою чергу, буде ще кориснішим! Адже виготовляється з вершків з органічного коров’ячого молока «Екстра» класу (про переваги органічного молока ви можете ознайомитись на сторінках нашого сайту).

Ми розуміємо, наскільки важливо кожному з нас вживати правильну, корисну їжу, багату вітамінами та іншими поживними елементами, яка буде приносити користь та смакове задоволення і, поряд з усім, буде якісною та безпечною.

Тому, ми намагаємось удосконалювати наші продукти та розширювати асортимент. Цього разу нашою метою стало створити органічне топлене масло ГХІ, адже прагнемо щоб корисного було більше і наш продукт полюбився кожному.