Головна БлогЯкість та стандарти виробництва ТОВ «Органік Мілк»

Якість та стандарти виробництва ТОВ «Органік Мілк»

ТОВ «Органік Мілк» для виробництва органічної молочної продукції використовує сировину – молоко ЕКСТРА класу, яке щодня надходить із власних ферм, що займаються виключно органічним землеробством та тваринництвом. Тобто проходить повний завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання. Усі процеси — від вирощування кормів до виробництва готової продукції — контролює міжнародна сертифікаційна компанія «Органік Стандарт».

Ми маємо належні сертифікати від «ОРГАНІК СТАНДАРТ» згідно вимог, викладених у Постанові Ради (ЄС) № 834/2007 та № 889/2008.

Крім того, виробництво має інтегровану систему якості та безпечності за стандартами ДСТУ ISO 9001, 14000, 22000.

Для виробництва кисломолочних продуктів ми використовуємо заквасочні культури всесвітньо відомої компанії по виробництву заквасок із Данії CHR HANSEN, які в своїй роботі використовують унікальні мікробіальні штами , найсучасніші біотехнологічні принципи та 140-річний досвід в молочній промисловості.

На підприємстві працюють фіз.-хім та мікробіологічна лабораторії, які здійснюють контроль кожної партії продукції. Відділ контролю якості додатково контролює готову продукцію перед відвантаженням споживачам в торгівельні мережі.

Спеціалістами технологічної служби, лабораторії, відділу якості були проведені експериментальні виробітки із застосуванням заквасочних культур за рекомендаціями технологів, мікробіологів CHR HANSEN та в поєднанні з високоякісною сировиною ми отримали надзвичайно хороші результати. Кисломолочна продукція відповідає вимогам ДСТУ 4417 по органолептичним та мікробіологічним показниках до 30 діб.

Ми маємо заключення, що за результатами випробувань проведених Лабораторією харчової продукції ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва НАМНУ», що, наприклад, кефір органічний термостатний відповідає вимогам ДСТУ 4417 та має термін придатності 25 діб (за температури зберігання від 2 ͦ С до 6 ͦ С) з моменту закінчення технологічного процесу.

В цьому і полягає наша місія – дати споживачам можливість споживати високоякісні продукти.